Kejvina e Ermalit shokon me foton pa make-up

Ajo magjeps me fotot e saj me make up, madje vërshojnë komentet pozitive. Por këtë herë Kejvina Kthella ka befasuar me pamjen e saj pa make-up.

Ajo ka publikuar një foto nga palestra, në të cilën duket se ka asnjë pike grimi në fytyrë. Në këto pamje nuk mund të thuhen të njëjtat fjalë, siç ndodh kur e shikon të grimuar.

Kohët e fundit Kejvina është parë të pozojë me fustane nusërie dhe dukej mbresëlënëse.

Image