FOTO/ Skandal: Këngëtarja e njohur nga Ballkani heq mbathjet dhe më pas fotografohet pa to

I ka mbledhur 200 mijë ndjekës. E për këtë gjë, këngëtarja kroate Nives Celsius i ka falënderuar gjithë ata që e ndjekin me një fotografi shumë provokative.

Ajo ka hequr të brendshmet, është shtrirë në shtrat dhe është fotografuar nga dikush. E nga mediat kroate, një pozim i tillë është një skandal në vete.

Fotoja u komentua edhe nga ndjekësit, duke bërë që Nives të qëndrojë mes kritikave negative dhe komenteve pozitive.