FOTO/ Bleona Qereti e bën sërish! Pozon topless! Thithkat e gjoksit i dalin sheshit

Këngëtarja Bleona Qereti ka bërë sërish këto kohë të flasë për të.

Ajo ka publikuar këngën e saj më të re me titull “Wicked Love” dhe gjatë ditës së sotme ka publikuar foto ku shfaqet e veshur me veshje transparente dhe thuajse topless.

Kujtojmë që vetëm pak ditë më parë në festën e “Vanity Fair” pas ndarjes së çmimeve Oscar, Bleona u shfaq thuajse nudo duke i habitur të gjithë të pranishmit, por edhe mediat.

  • /syri.net