Foto lajm pas overdozës! Çfarë bëri dje Edi Rama, kush kishte fatin e …

Një foto e bërë publike sot nga një prej deputeteve të PS-së, që ishin ftuar nga Rama, ka vërtetuar faktin se Edi Rama mbrëmë ishte në spital, ashtu edhe siç e bëri publike ish-kryeministri Sali Berisha.

Ish-kryeministri ka shkruar sërish sot, duke treguar edhe detaje të tjera në lidhje me atë që i ka ndodhur dje Edi Ramës.

Ja çfarë shkruan ish-kryeministri Sali Berisha në Facebook:

Foto lajm pas overdozës!

Dje ra dhe ndrydhi keq dorën për çka shkoi me urgjencë në spital!

Apo mos duhet të pyesim se kush ka patur fatin të haj grushtin e tij?!