VIDEO/ David Beckham këndon me vajzën e tij Harper, Victoria i filmon fshehurazi

Ish sportisti David Beckham dhe vajza e tij hynë në një duet të improvizuar në banjo, ndërsa pamjet i ka sjellë Victoria Beckham

Harper Beckham, një mini Spice Girl, vajza e Davidit dhe e Victoria ka demonstruar talentet e saj si këngëtare në një video të filmuar në fshehtësi nga nëna e saj.

Sekuenca, e postuar në Instagram Story  nga stilistja e njohur, tregon ish-futbollistin në banjën e tij me vajzën e tyre gjashtëvjeçare, teksa këndojnë këngën  ‘Tomorrow’ të këngëtares Annie

‘ Në kor me babain”, shkroi Victoria në postimin e saj.