VIDEO/ U shkrua se ishin në prag divorci, Neslihan dhe Kadir ju mbyllin gojën të gjithëve me këtë video

Ka disa ditë që portalet në Turqi po diskutojnë vetëm marrëdhënien mes Neslihan Atagul dhe Kadir Dogulu. Çifti, i cili u martua në Qershor të 2016 kishte kohë që nuk postonte si më parë foto me njëri-tjetrin. Gjithashtu, ata patën një debat mes tyre i cili bëri që mediet të shkruanin për një divorc të mundshëm mes dy aktorëve.

Ishte Neslihan ajo e cila ndau këtë video në instastoryn e saj për t’i dëshmuar të gjithëve të kundërtën. Dy aktorët janë shumë të lumtur së bashku dhe çdo gjë shkon më së miri./tring

Image