VIDEO/ Rama nuk mban më, lë ceremoninë e pavarësisë në mes

Kryeministri i Shqipërisë Edi Rama që prej mbërritjes së tij në Kosovë dhe deri tani, po skandalizon gjithnjë dhe më shumë.

Ditën e parë kritikoi qeverinë e Kosovës për Demarkacionin me Malin e Zi, ndërsa sot gjatë kohës që presidenti i Kosovës Hashim Thaçi ishte duke mbajtur fjalim me rastin e 10 vjetorit të Pavarësisë Rama luante me telefon.

Por skandalet nuk mbarojnë këtu, pasi Rama duke e ndier veten superior, ka lënë në mes aktivitetin ku ishte i ftuar, duke lënë një shenjë të keqe për të gjithë shqiptarët.

/ SYRI.net