Kupa e Shqipërisë, formacionet zyrtare në Kukës dhe Gjirokastër

KUKËSI – TIRANA (Sfida e parë 1-1)

KUKËSI: Frashëri,  Zderiç, Hoxha, Musolli, Rrumbullaku, Shkodra, Dzaria, Imami, Kale, Bakaj, Guri. Trajner: P. Pakult

TIRANA: Lika, Kërçiku, Musa, Cake, Hoxhallari, Daja, Karabeci, Sentamu, Muguna, Greca, Ngo. Trajner: Ze Maria

 

LUFTËTARI – LAÇI     (Sfida e parë 0-3)

LUFTËTARI: Athanosopulos, Toledo, Janku, Beqiri, Rapo, Liçaj, Aleksi, Minga, Ribeiro, Demo, Lamçja. Trajner: H. Lika

LAÇI: Selmani, Fangaj, Lulaj, Gjoni, Sefgjini, Jonuzi, Bardhi, Kallaku, Shtubina, Rexhinaldo, Uzuni. Trajner: G. Mezani