VIDEO/ Rikthehet Klaudia Pepa, por këtë herë i është ‘deformuar’ fytyra aq sa nuk njihet më…!

Balerina e njohur shqiptare, Klaudia Pepa, është rikthyer pas një periudhë pauze disa javore.

Balerina e shumë përfolur këtë herë ka ndarë për fansat e saj një video në InstaStory ndryshe nga ato që jemi mësuar të shikojmë deri më tani.

Klaudia i ka vënë vetes një nga opsionet e SnapChat që transformon fytyrën, duke “kopjuar” kështu stilin e “Comedia Dibrane”, personazhit tashmë të famshëm të rrjeteve sociale.

Klaudia tërhoqi vëmendjen e të gjithëve me videot e saj sensuale dhe njëkohësisht shumë provokuese. Në mesin e sulmuesve kishte dhe persona të tjerë, që e vlerësojnë balerinën për talentin e saj.

Por pavarësish kësaj Klaudia për të mbajtur larg fyerjet, ka bllokuar për të disatën herë opsionin e komenteve në postimet e saj.

ImageImage

© SYRI.net