Berisha: Sot qytetarët “varrosën” 25 qershorin

Ish-kryeministri Sali Berisha në përfundim të protestës së opozitës para Kryeministrisë deklaroi se tubimi ‘varrosi zgjedhjet e qershorit”.

“Sot me vullnetin e tyre të lirë protestuesit varrosëm zgjedhjet dhe narkozgjedhjen e 25 qershorit. Kjo protestë varroi zgjedhjet e qershorit. Ikën zgjedhjet e qershorit. Edi Rama mbetet letër bakalli”.