Fevziu përshëndet vendimin e Blushit dhe Bushatit për të shkuar në Top Channel

Gazetari Blendi Fevziu gjatë një interviste për Abc Neës mbi zhvillimet e aktualitetit politik në vend dhe lëvizjet në media, ka komentuar edhe dy zhvillimet e fundit; ikjen tek Top Channel si drejtor i përgjithshëm të Ben Blushit, ndonëse kjo nuk është zyrtarizuar, si dhe të Andi Bushatit në emisionin ‘Të paekspozuarit’.

Fviziu e ka përshëndetur këtë lëvizje të dy kolegëve të tij. Blushi para një jave deklaroi largimin nga politika.

Ndërsa emisioni të “Pa ekspozuarit’ do të transmetohet në Top Channel prej mbrëmjes së sotme, nën drejtimin e Ylli Rakipit.