FOTO/ Liverpool-Manchester City, formacionet zyrtare të supersfidës angleze

Liverpool dhe Manchester City kanë publikuar formacionet zyrtare para takimit të tyre në kuadër të javës së 23-të të Premierligës angleze.

Kjo ndeshje do të zhvillohet në orën 17:00 në “Anfield Road”.

Image

Image