FOTO/ Shtatzënia e zbukuron edhe më shumë, ja si duket Ami gjatë pritjes së ëmbël

Pak kohë më parë u bë e ditur se një nga çiftet më të dashur për publikun do të bëhen prindër për herë të dytë.

Bëhet fjalë për Amarda Toskën dhe Ermal Mamaqin, të cilët e kanë zbuluar vetë këtë lajm të gëzueshëm.

Teksa ditët kalojnë, Ami zbukurohet edhe më shumë, pasi nga fotot e fundit të publikuara duket se është rrumbullakosur.

 Ami është fokusuar tek Joeli dhe biznesi i saj, duke preferuar të qëndrojë sa më larg vëmendjes së mediave.

Image