Trupi i Jasmine Sanders në “Love Magazine” (Foto)

Në edicionin e 14-të të të publikimit të saj të kalendarit seksi, revista “Love Magazine” ka zbuluar trupin dhe muskujt e barkut të Jasmine Sanders.

Me një kanotierë të kuqe body dhe pantallona të shkurtra të zeza, modelja dhe ylli i Instagramit i ka dhënë “jetë” një foto-galerie që të bën të “djersitësh” pak. “Hot” dhe intriguese”, është vetëm për t’u adhuruar…