FOTO/ Lori Hoxha ekspozon këmbët si kurrë më parë

Trashëgimtaria simpatike e Top Channel, Lori Hoxha, ka publikuar një foto në rrjete sociale, në të cilën ka ekspozuar këmbët e saj në sediljen e pasme të një makinë.

Mjaft elegante dhe e kuruar, Lori tregoi edhe këtë se është në formë mjaft të mirë fizike.

Image