Sot/ Kupa e Shqipërisë, ja përballjet e sotme…

Sot në orën 14:00 do të luhen ndeshjet e para të vlefshme për fazën 1/8 në Kupën e Shqipërisë.

Pa dyshim që dueli më interesant do të jetë përballa mes Tiranës dhe Vllaznisë, ndërsa Kukësi do të luajë kundër Erzenit.

Ja të gjithë përballjet e sotme:

Image