Sot, formacioni i Realit në Copa del Rey. Mungon Ronaldo, ja befasia e madhe!

Sot në orën 21:30 Real Madrid do të presë në “Santiago bernabeu” skuadrën e Fuenlabradas në ndeshjen e vlefshme për Copa del Rey.

Cristiano Ronaldo është lënë të pushojë, ndërsa risia pa dyshim do të jetë aktivizimi i Bales dhe portierit Keylor Navas, shkruan “Mundo Deportivo”.

Ja formacioni i mundshëm i dy skuadrave:

Image