Big Mama tregon arsyen e ndarjes nga i dashuri

Ajo tha se nuk ishte lidhje e shëndosh Këngëtarja e njohur, Besjana Kasami apo siç njihet me emrin artistik “Big Mama” kohëve të fundit ishte kryelajm në mediet rozë për linjat e saja trupore, tani është bërë temë për ndarjen na i dashuri.

Bigu për TV21 në emisionin “Pastel” ka treguar arsyen e ndarjes. “Kam folë të Fatma e Rudina po flas për herë të tretë dhe nuk do të flas më. Unë provova një lidhje, ishte një lidhje serioze… u ndava, nuk shkoi, gjithçka ishte në rregull por, kemi qenë dy persona të botëve të ndryshme.

Nuk ishte lidhje e shëndosh për ardhmërinë tonë për çka vendosëm, unë të vazhdojë rrugën time ai të vetën”, tha ajo për TV21. Big Mama ishte edhe prezantuese e emisionit “Mama’s trip”, tani ajo është pjesë e spektaklit “Cest la vie” në Shqipëri, përcjell rtv21.tv.

Por, Big Mama premtoi se pas përfundimt të këtij spektakli do të rikthehet në ekranin e TV21 me koncept të ri.