Selena Gomez ndryshon look në ‘American Music Awards”

Selena Gomez u shfaq për herë të parë në një event muzikor që pas transplantim të veshkës.

Këngëtarja në tapetin e kuq të ‘American Music Awards” ka rrëmbyer vëmendjen e të gjithëve, me look-une saj të ri.

Selena kishte vendosur të ndryshonte ngjyrën e flokëve , duke i kthyer në bionde.

Veshur me një fustan prej lëkure dhe me flokë bionde Selena dukej shumë ndryshe.