Ze Maria “largohet” nga Tirana, ikën në Kinë për të luajtur përkrah Crespos, Zanettit dhe Recobës

Klubi i Tiranës ka lajmëruar përmes një deklarate në faqen zyrtare në Facebook se trajneri Ze Maria do të udhëtojë drejt Kinës për të zhvilluar një ndeshje miqësore me ish-yjet e Interit. Ikonat e Interit do të luajnë kundër një ekipi kinez ditën e premte.

Trajneri i bardhebluve do të jetë në fushë përkrah ish-futbollistëve si Francesko Toldo, Javier Zanetti, Hernan Crespo, Alvaro Recoba etj.

(