VIDEO LIVE/ Përurohet shtatorja e Azem Hajdarit, nis ceremonia në Tropojë

Ka nisur në Bashkinë e Tropojës, ceremonia e përurimit të shtatores së Heroit të Demokracisë, Azem Hajdarit.

Në përurimin e shtatores marrin pjesë personalitete të rëndësishme të vendit dhe trojeve shqiptare.

I pranishëm në ceremoni edhe ish-kryeministri Sali Berisha si dhe kryetari i opozitës Lulzim Basha.

 

©