VIDEO/ Tottenham-Liverpool, ndeshje e çmendur, shënohen 3 gola

Tottenhm dhe Liverpool po zhvillojnë mes tyre një ndeshje të “çmendur”. Vendësit shënuan dy herë radhazi, duke udhëhequr 2-0 për 12 minuta, me golat e Kane (4’) dhe Son Heung-Min (12’).

Por është Salah që në minutën e 24-t shkurton diferencën e golave, 2-1.