Sot, luhet Kupa e Shqipërisë. Ja përballjet…

Sot në mesditë do të luhen ndeshjet të vlefshme për Kupën e Shqipërisë.

Përballja mes Besëlidhjes dhe Skënderbeut është shtyrë për shkak se korçaret janë të angazhuar në fazën e grupeve të Europa Leagues.

Kukësi do të luajë në transfertë kundër Erzenit, Tirana do të presë Vllazninë, ndërsa Partizani do të udhëtojë për në Pogradec.

Ja të gjitha ndeshjet e sotme:

Image