Zgjidhet kryetari dhe nënkryetari i grupit parlamentar të PD

Ka nisur në selinë në selinë blu, mbledhja e grupit parlamentar të Partisë Demokratike, e dalë pas zgjedhjeve të 25 qershorit.

Ne mbledhjen qe mbahet me dyer te mbyllura per mediat, mesohet se eshte votuar Edmond Spaho qe të jetë kryetar i grupit të ri parlamentar të PD-së, ndërsa Edi Paloka do të jetë nënkryetar.

Grida Duma do te jete zedhenese e grupit, ndersa Ervin Salianji do te jete Sekretar i grupit parlamentar demokrat

Vijon…