FOTO/ Formacioni i Barcelonës për sezonin e ri. Ndryshim i madh në sulm

Dembele, Deulofeu, Paulinho dhe Semedo janë transfertat e reja të Barcelonës për këtë sezon.

E përditshmja spanjolle “Marca” ka publikuar formacionin e katalanasve për sezonin e ri ku ajo që bie në sy është ndryshimi në repartin e sulmit me Dembele dhe Deulofeu në krahë.

Image