FOTO/ Futbollisti i Realit bëhet për spital

Mesfushori i Real Madridit, Dani Ceballos ka përfunduar në spital pas një lëndimi të pësuar në ndeshjen mes ekipit U-21 të Spanjës dhe Italisë.

Por, gjendja e tij është e mirë.

Image