Gjiko publikon foto pas aksidentit, ka një mesazh të fortë për…

Mbrëmja e kaluar ishte një ndër mbrëmjet më të vështira për reperin e njohur Gjiko. Ai është përfshirë në një aksident të rëndë automobilistik por për fat të mirë ka shpëtuar pa dëmë.

Pas mesazheve të shumta dhe interest të madh për gjendjen e tij, Gjiko i cili po udhëtonte drejt Velipojës për një koncert, ka postuar në Instagram foto nga makina e aksidentuar, por vetë falë zotit në gjendje të mirë.

Ai shkruan: E Shrytzoj rastin me e falenderu Zotin qe ma dha edhe ni shanse me mujt me kone ktu nmesin e juaj. Me naten e promshit e kuptova qe kom shume njerz rreth vetit qe kan kurgjo tjeter pos dashni ❤️ jom kthy ma i fort se kurr , gjithmone kom mu kon afer juve ! Shihem sonte ne Rahovec.