FOTO/ ‘Shpërthen’ Agon Amiga, fillon të shajë me ‘libër shtëpie’ në rrjetet sociale

Reperi Agon Amiga ka bërë disa shkrime publike por që ka lënë një pikëpyetje të madhe.

Në këtë foto shihen disa sharje e ofendime dhe flitet për një tradhti të bërë nga dikush.

Se kush e bëri atë të reagojë në këtë mënyrë nuk dihet por mbase do e marrim vesh më vonë.

ImageImage