Transferohet tek PSG-ja, tifozët e Barcelonës hakmerren ndaj Neymarit

Gjithçka po shkon drejt finalizimit pasi Neymar i ka dhënë fund aventurës së tij tek Barcelona.

Sulmuesi brazilian ditën e sotme do të udhëtojë drejt Parisit ku do të prezantohet pranë Kullës Eiffel.

Por tifozët e Barcelonës tani kanë filluar ta urrejnë Neymarin pasi kanë shpërndarë postera në qytetin e Barcelonës me foton e Neymarit dhe mbishkrimin “Tradhtar”.

Image