Gjigantët italianë të ‘çmendur’ pas Keita Balde

Jo vetëm Inter, Juventus dhe Napoli janë gjurmët e Keita Balde Diao.

Së fundmi është e përditshmja italiane “La Gazzetta dello Sport” e cila raporton se në këtë garë të ashpër ka hyrë edhe Milani që kërkon të përforcojë akoma edhe më shumë skuadrën për sezonin e ardhshëm, shkruan SYRI.net.

“Rossonerët” janë treguar të gatshëm t’i ofrojnë Lazios 30 milionë euro për të marrë kartonin e senegalezit.

/ SYRI.net /

Image