Xhensila Myrtezaj super seksi me fustan roze, nxjerr të brendshmet (Foto)

Këngëtarja e ëmbël dhe bukuroshe Xhensila Myrtezaj sjell një tjetër klip veror dhe me këtë rast ka bërë edhe një set fotosh shumë sexy dhe përvëluese. E veshur me fustan rozë, e rrethuar me lule rozë dhe një ngjyrë çokollatë, Xhensila duket joshëse dhe e parezistueshme.

Xhensila Myrtezaj

Por fustani i këngëtares, i çarë deri lart, tregon edhe pak më shumë se ç’duhet megjithëse Xhensila, nisur nga fakti se e fejuara e aktorit të njohur Bes Kallaku ka qenë rezervuar gjithnjë në daljet e saj.

Xhensilaaa