Kur do të bëhesh gati për verën…

Blogerja e quajtur  Elly  ka postuar në llogarinë e saj në Facebook,  një video  ku shfaqen dy vogëlush sipër një makine për ushtrime. Makina e cila vetëm dridhet shKakton të qeshura tek këta dy vogëlushë.

“Kënaqësi t’i shohësh reagimet e tyre” është nga komentet që ka marrë më së shumti pëlqime.

Video e Noah dhe Micah u ka përhapur në mënyrë virale në rrjetet sociale.