FOTO/ Emily Ratajkowski, seksi dhe provokuese në setin e ri fotografik

Emily Ratajkowski është shfaqur seksi dhe provokuese në setin e ri fotografik. Modelja 26 vjecare, që ka plot 13,6 milionë ndjekës në llogarinë e saj zyrtare në Instagram, i zbavit shpesh herë fansat me foto seksi dhe nudo.
Së fundmi, Ratajkowski ka realizuar setin e saj të fundit, nga Italia, me imazhe të nxehta për revistën e njohur “GQ”.

Një grumbull fotografish provokuese të publikuara nga Toskana, kanë risjellë në vëmendjen e fansave linjat e saj perfekte.