FOTO/ Bieta zbulon sjelljen e Albanit pak pasi erdhi në jetë djali i tyre

Çifti i njohur Alban Dudushi dhe Bieta Sulo  ka pak ditë që janë bërë prindër të një vogëlushi, të cilin e kanë bekuar me emrin Kroi Art.

Imazhet e para të vogëlushit të tyre dyshja nuk nguruan ti ndajnë në rrjetet sociale.

Bieta na ka sjellë një tjetër foto të vogëlushit të saj i cili vazhdon të ushtrojë aktivitetin e tij të preferuar, gjumin. Ndërkaq diçka tjetër interesante po ndodh aty.

Albani i ka dhuruar një lule Bietës. “1 lule rrëfen që je në qendër të vëmendjes së tij”, – shkruan ajo.

Image