Masakër në Vlorë, qëllohet për vdekje drejtori i OSHEE, plagoset një tjetër (Foto+Video) +18

Disa të shtëna me armë zjarri kanë ndodhur në sheshin e Flamurit në Vlorë, ku është qëlluar me armë në drejtim të një personi.

Paraprakisht dyshohet për një person të plagosur, por informacionet janë ende të pasakta. Në vendngjarje ka mbërritur policia.

Në sheshin e “Flamurit” është ekzekutuar me armë  drejtori i OSHEE në këtë qytet, Roland Qaliu. Ndërkohë i plagosur ka mbetur dhe shtetasi Erven Hyseni.

Ngjarja ka ndodhur pranë një hoteli.

I plagosuri është transportuar në spitalin rajonal për marrjen e ndihmës mjekësore.

Policia e mbërritur në vendngjarje ka nisur hetimet për krimin.

Ne foto: Pamje nga vendi i ngjarjes

Ne foto: Pamje nga vendi i ngjarjes

Ne foto: Pamje nga vendi i ngjarjes

Ne foto: Pamje nga vendi i ngjarjes

Ne foto: Pamje nga vendi i ngjarjes

Ne foto: Pamje nga vendi i ngjarjes

Me poshte foto nga vendngjarja e publikuar nga News 24


DETAJE NË VIJIM…