Angelina Jolie shuan përfundimisht shpresat për një ribashkim me Brad Pitt

Angelina Jolie dhe Brad Pitt u ndan në tetor të vitit 2016, ndërsa pavarësisht se nuk kanë munguar thashethemet për një ribashkim të mundshëm, lëvizja e fundit e Jolie tregon se ata nuk kanë asnjë shans për t’u rikthyer sërish bashkë.

Jolie, një ndër aktoret më të bukura të hollivudit, e ka mbyllur përfundimisht kapitullin e saj të së shkuarës më aktorin , e dashur të gjinisë femërore, dhe ka nisur një romancë  tw re dashurie, emri i të cilit ende nuk është zbuluar, por mediat e huaja kanë arritur të mësojnë se ai  është një biznesmen shumë i njohur.

Sipas TMZ, Angelina jo vetëm është e dashuruar me biznesmenin por mendon ta finalizojë në martesë këtë lidhje.

Aktorja shumë shpejt do jua prezantojë 6 fëmijëve të saj partnerin e ri, dhe më vonë mesa duket do të ketë edhe dasmë.

Nuk dihet sesi mund ta ketë pritur Brad këtë lajm, por edhe ai duket se e ka lënë pas historinë më Jolie, dhe thuhet se po shijon një romancë me Sandra Bullock./Syri.net