Brad Pitt po flirton me Sienna Miller

Brad Pitt duket se e ka hedhur pas krahëve dashurinë për Angelina Jolie dhe ka vendosur që të nisë një jetë të re.

Ndonëse flitet që ai aktualisht është në një marrëdhënie me një bionde në “Hollywood”, deri më tani asgjë nuk është konfirmuar.

Mirëpo, raportohet se Pitt është parë duke flirtuar edhe me yllin e filmit të tij të ri, Sienna Miller.