Manjani: Xhafajn e akuzojnë për shkulje thonjsh, jo për manikyr…

Emërimi i Fatmir Xhafajt si Ministër të Brendshëm ka ngjallur reagimin e ish -ministrit të Drejtesise Ylli Manjani.

Me një status në Twitter, Manjani i kujton deputetëve të LSI se do të votojnë një njeri që akuzohet për shkulje thonjsh, jo për mani (pedi) kyr.

“Dështim i sistemit politik dhe kushtetues!” e quan Manjani.

Image