Monika Kryemadhi kryeson “Foto e Ditës” në rrjetet sociale

“Foto e Ditës” është një garë të cilën kryeministri Rama e ka si aksiomë në profilin e tij në Facebook. Por sot deputetja e LSI-së, Monika Kryemadhi e ka festuar Ditën e Verës në qytetin e Elbasanit dhe foto e shpërndarë sot nga rrjetet sociale e kanë renditur Monika Kryemadhin në krye të klasifikimit për “Foton e Ditës”.

Kryemadhi uroj gjithë shqiptarët dhe theksoi se Elbasani është graviteti i kësaj dite dhe mbi të gjitha është kënaqësi të jesh në këtë qytet për këtë festë.

Më surprizuan stendat e shkollave të mesme të cilat kishin sjellë produktet që prodhonin vetë”, theksoi ajo.

Kjo foto ka marrë mijëra like në rrjetet sociale për Ditën e Verës.