Shkarkimi i Manjanit, Meta pas pak në konferencë

Kreu i LSI-së Ilir Meta, njëherësh dhe kryetari i Kuvendit pritet të dalë në një konferencë për mediat në orën 12:00.

Aty do t’u përgjigjet pyetjeve të gazetarëve, të cilat sigurisht që do të përqëndrohen tek shkarkimi i Ylli Manjanit nga posti i ministrit të Drejtësisë dhe zëvendësimi i tij me Petrit Vasilin, marrëdhëniet në koalicion dhe zgjedhjet e 18 qershorit