Fejesa e Almeda Abazit me aktorin e njohur turk, sipas zakonit (FOTO)

Bukuroshja shqiptare Almeda Abazi dhe aktori turk Tolgahan kanë kurorëzuar lidhjen e tyre dy vjeçare në fejesë.

Ndërsa një ditë më parë dyshja kanë zyrtarizuar lidhjen e tyre, tashmë mediat turke kanë publikuar edhe fotot e çiftit të ditës së tyre të veçantë.

Dhe ashtu siç e do zakoni ylli i kinematografisë turke, së bashku më prindërit e tij kanë kërkuar dorën e Almedës në shtëpinë e saj.

Fotot më poshtë janë shkrepur nga ky moment i veçantë.