Osmani:“Kur vite ky burri, dinte kë takonte!”

Tefik Osmani është rikthyer sërish në qendër të vëmendjes. Mbrojtësi i njohur i Skënderbeut dhe i elitës së futbollit shqiptar, pak minuta më parë ka postuar në faqen e tij në “facebook” një foto, kur takohej me ish-kryeministrin e vendit, Sali Berisha.

Ai e shoqëron me dixhiturën: “Kur vite ky burri, dinte kë takonte!”, duke treguar takimin e tij me ish-kryeministrin e vendit tonë kur Osmani ishte i grumbulluar në kombëtaren kuqezi.