Kim Kardashian mburret me të pasmet e saj

Pasi kaloi pak kohë me dy të vegjlit e saj, North dhe Saint, ishte koha që ajo të shijonte pak pushime meksikane me miket e saj.

Kim Kardashian, e cila ndodhet momentalisht në Punta Mina, është fotografuar e veshur me një fustan portokalli këtë të enjte.

Ylli i reality show, përveçse tregoi trupin pas humbjes në peshë, ka postuar disa foto në snapchat ku mburrej me të pasmet e saj.

kim-1 kim3 kim2 kim4 kim6

37613A3700000578-3748178-The_35_year_old_has_been_boasting_about_her_70_pound_weight_loss-m-55_1471568905099