Aksident i rëndë në Velipojë me katër të vdekur, 2 prej tyre italianë

Një aksident i rëndë është shënuar në Velipojë.

Dy shtetas italianë dhe dy shqiptarë humbën jetën në aksdientin e ndodhur në orët e para të mëngjesit kur makina ka rënë në vendin e quajtur hidrovori.

Mjeti i aksidentuar është tip BMW me targa AA767 HF.

Mësohet se viktimat nuk kanë mundur të dalin nga makina duke u mbytur në ujin e kanalit

aksident velipoje

Ne foto: Makina e aksidentuar

aksident velipoje5

Ne foto: Makina e aksidentuar

aksident velipoje2

Ne foto: Makina e aksidentuar

aksident velipoje1

Ne foto: Makina e aksidentuar

aksident velipoje2

Ne foto: Makina e aksidentuar

aksident velipoje6