Ish e dashura e Noizyt bën lëvizje striptisteje (VIDEO)

Para disa kohësh mori vëmendje nga të gjitha mediat për disa mesazhe të publikuara me Noizin, por jo vetëm kaq edhe për fotot dhe daljet e saj shumë provokuese në mes të Tiranës.  Mirëpo siç duket faqja në Instagram “Vipat e bllokut” e ka risjellë edhe njëherë në vëmendjen e publikut, duke i publikuar një video “off record”.

Ndërkohë që ajo bënte këto lëvizje prej striptisteje personi që po e filmonte dëgjohet duke thënë, “Nuk ka gjë se nuk dukesh.”

“U prezantojmë personazhin e ri në showbizin shqiptar! Është balerinë ish e dashura e zin zin dhe shumë hot”, shkruhet nga “Vipat e Bllokut”.