Ja si u ndoq ndeshja me Zvicrën në Tiranë

Pas humbjes se Shqipërisë me Zvicrën 0-1 kryebashkiaku i Tiranës shkruan:

“Une prapë mbetem optimist kronik! Kemi dhe dy ndeshje, po luajtëm si vetëm me 10 futbollistë si në pjesën e dyte, do t’ia dalim”.

Ka qenë ky komenti i Erion Veliajt pas ndeshjes Shqipëri-Zvicër.

Veliaj është parë mes tifozëve në sheshin Nënë Tereza të organizuar enkas për ta. Një organizim perfekt për tifozët.

Shihni më poshtë fotot e spektaklit kuqezi nga Tirana:

tr15 tr14 tr22 ambas4 tr27 tr5-1 tr8-1 tr26 tr21 tr18 tr25 tr20 tr17 tr16 tr12 tr10-1 lali-eri-1 tr13 tr-2 tr9-2 tr3-1