Ylli botëror Kristiano Ronaldo në Shqiperi

 

Cristiano Ronaldo dhe Ricardo Quaresma udhëtuan në kabinen e avionit që i solli në Shqipëri, ku do të luajnë të hënën në Elbasan Arena për eliminatoret e Euro 2016.

Skudra portugeze mbërriti mbrëmë në Rinas. Ronaldo e Quaresma ishin të privilegjuarit e fluturimit, pasi pilotët i lanë në kabinë.

Sulmuesi i Real Madrid dhe mesfushori i krahut tek Beshiktash bënë video e foto selfie të ulur bashkë me pilotët, përpara se avioni të ngrihej në fluturim.

Quaresma shpërndau edhe foto ku pozon dyshe me Ronaldon, i cili duhet i impresionuar me kabinën e avionit teksa ai po ulej në Rinas.