Irina Shayk nuk ndalet, topless sërish! (FOTO)

Ajo është një nga modelet më të njohura dhe e njohur po ashtu edhe si ish-e dashura e yllit të futbollit Ronaldo.

Pas ndarjes me të Irina duket se i është përkushtuar tërësisht karrierës së saj. ku ka dhuruar foto tepër të nxehta.

Së fundmi ajo ka pozuar topless në  Kauai, Hawaii për "Sport Illustrated"