Bleona shkëlqen në Grammys, mediat ndërkombëtare e vlerësojnë

Bleona veshi një fustan të metaltë ngjyrë ari, i cili nxirrte këmbët jashtë, ndërsa prapa kishte një bisht të gjatë me pupla të zeza. Veshja e Bleonës u realizua nga Shpëtim Zeqo dhe u stilua nga Alex Shera, ndërsa ideja ishte e gjitha eksluzivitet i saj.

 

Këngëtarja jonë, pozoi në krah të yjeve më në zë të muzikës botërore dhe dukej e mrekullueshme.