Rita Ora, puthje dhe prekje intime

Që Miley Cyrus është një femër që i pëlqen të eksperimentojë kjo tashmë dihet, por mesa duket po ia injekton këtë ves të saj edhe Rita Orës.Këngëtaret janë parë të puthen dhe përqafohen vazhdimisht gjatë një eventi mbrëmjen e djeshme.

Të jetë vallë më shumë se shoqëri ajo midis dy bjondeve bukuroshe?